листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Факом АД -Скопје


дивиденден календар.pdf

Објавено на: 17.05.2017 15:07:56
Документ БР.: DOC_10187-13/2017
Урнек: Дивиденден Календар