листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Факом АД - Скопје


распределба на добивката.pdf

Објавено на: 17.05.2017 15:07:53
Документ БР.: DOC_12287-17/2017
Урнек: Распределба на добивка