листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за деловната 2016 година


Ревизорски извештај за 2016 година.pdf

Објавено на: 17.05.2017 15:42:03
Документ БР.: DOC_12304-34/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи