листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2017 - Топлификација Групација


Консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2017.xlsx

Објавено на: 18.05.2017 09:23:55
Документ БР.: DOC_12294-112/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.