листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Финансиски план за Банката за периодот 2017-2020


Финансиски план на Охридска банка АД Скопје за период 2017-2020.docx

Објавено на: 18.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-238/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации