листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АДГ Трудбеник Охрид биланс на успех за период 01.01.-31.03.2018


ADG Trudbenik 01.01.2018-31.03.2018.xlsx

Објавено на: 29.01.2019 15:36:58
Документ БР.: DOC_12294-0/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.