листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Во прилог го доставуваме Повикот за свикување Годишно собрание на А.Д. Градски Трговски Центар Скопје кое ќе се одржи на ден 20.06.2017 година во 12,00 часот во просториите на А.Д. Градски Трговски Центар Скопје


Oglas godisno sobranie. 2017doc.doc

Објавено на: 18.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10109-88/2017
Урнек: Јавен повик за собрание