листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно глава 6 од правилата за котација известуваме за датумот на одржување на Собранието на акционери


Јавен повик 2017.doc

Објавено на: 18.05.2017 13:22:24
Документ БР.: DOC_10109-89/2017
Урнек: Јавен повик за собрание