листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за деловната 2016 година


Transkop_revizorski_izvestaj_2016.pdf

Објавено на: 19.05.2017 09:27:50
Документ БР.: DOC_12304-37/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи