листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


Transkop_drugi_odluki_Sobranie_2017.PDF

Објавено на: 19.05.2017 09:33:24
Документ БР.: DOC_12283-44/2017
Урнек: Други одлуки од собрание