листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка


Transkop_odluka_dobivka_2016.PDF

Објавено на: 19.05.2017 09:32:32
Документ БР.: DOC_12287-19/2017
Урнек: Распределба на добивка