листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2016 год.


Reviz_Izvestaj_MODA_2016potpis.pdf

Објавено на: 23.05.2017 08:33:19
Документ БР.: DOC_12304-44/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи