листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

.


Извештај на XXI седница на Собрание на акционери на МАКПЕТРОЛ АД.pdf

Објавено на: 19.05.2017 08:36:36
Документ БР.: DOC_13285-68/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери