листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 35 алинеја 4 и 5 од Правилата за Котација, ја известуваме јавноста за следното:


Objava za Revolving kredit - Pekabesko AD.pdf

Објавено на: 19.05.2017 14:34:35
Документ БР.: DOC_10191-240/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации