листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Акционерско собрание


Одлуки собрание 2016 pdf.pdf

Објавено на: 19.05.2017 15:00:59
Документ БР.: DOC_12283-45/2017
Урнек: Други одлуки од собрание