листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран БУ 01.01.-31.03.2017 Макпетрол АД.xls

Објавено на: 19.05.2017 15:16:31
Документ БР.: DOC_12294-115/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.