листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки донесени на Годишното Собрание на Технометал-Вардар АД Скопје


Одлуки донесени на Годишното Собрание на Технометал-Вардар АД Скопје.pdf

Објавено на: 22.05.2017 08:50:09
Документ БР.: DOC_12283-48/2017
Урнек: Други одлуки од собрание