листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 2016 Макстил А.Д.Скопје


SET Final Finansiski izvestai MAS 2016.pdf

Објавено на: 19.05.2017 15:32:06
Документ БР.: DOC_12304-39/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи