листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештаи усвоени на седница на Собрание на Акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


3.1.Годишен извештај 2016 ЦКБ АД Скопје.pdf
3.2.Мислење по Годишниот извештај за работење на ЦКБ за 2016 година.pdf

Објавено на: 19.05.2017 15:28:58
Документ БР.: DOC_10191-241/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации