листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание Макстил А.Д. Скопје


odluki soranie2016.pdf

Објавено на: 19.05.2017 15:32:03
Документ БР.: DOC_12283-47/2017
Урнек: Други одлуки од собрание