листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

усвоени на редовното Годишно собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


4.2.Финансиски извештаи ЦКБ 2016.pdf
6.1.Извештај Дилоит.pdf

Објавено на: 19.05.2017 15:41:06
Документ БР.: DOC_12304-40/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи