листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Измена на членови на Технометал-Вардар АД Скопје


Измена на членови на Технометал-Вардар АД Скопје-2.pdf

Објавено на: 22.05.2017 08:50:06
Документ БР.: DOC_12285-21/2017
Урнек: Измени во органи на управување