листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај


REVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI 2016 g. AngroprometTikvesanka.pdf

Објавено на: 22.05.2017 08:50:51
Документ БР.: DOC_12304-41/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи