листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

РАСПРЕДЕЛБА НА ДОБИВКА

 


T.2 raspredelba na dobivka.pdf

Објавено на: 22.05.2017 08:55:22
Документ БР.: DOC_12287-23/2017
Урнек: Распределба на добивка