листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

ОТКУП НА СОПСТВЕНИ АКЦИИ


T.9 Otkup na sopstveni.pdf

Објавено на: 22.05.2017 08:58:16
Документ БР.: DOC_12291-14/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции