листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работење на друштвото


GODISEN IZVESTAJ 2016 -2017.pdf

Објавено на: 22.05.2017 13:15:00
Документ БР.: DOC_10191-242/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации