листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена нс Собрание на акционери одржано на 22.05.2017 година


Т2 Одлука за распределба на добивката за 2016.pdf

Објавено на: 22.05.2017 15:45:01
Документ БР.: DOC_12287-24/2017
Урнек: Распределба на добивка