листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука донесена на Собрание на акционери одржано на 22.05.2017 година


Т6 Одлука за избор на членoви на ОД.pdf

Објавено на: 22.05.2017 15:45:01
Документ БР.: DOC_12285-23/2017
Урнек: Измени во органи на управување