листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука донесена на Собрание на акционери одржано на 22.05.2017


Т8 Одлука за откуп на сопствени акции.pdf

Објавено на: 22.05.2017 15:45:01
Документ БР.: DOC_12291-15/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции