листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани ФИ одобрени на Собрание на акционери иодржано на 22.05.2017


Ревидирани ФИ ЗА 2016.pdf

Објавено на: 22.05.2017 15:45:01
Документ БР.: DOC_12304-43/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи