листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за работењето на друштвото во 2016 година, одобрен на Собрание на акционери одржано на 22.05.2017


Годишен извештај за работењето на друштвото за 2016.pdf

Објавено на: 22.05.2017 15:45:01
Документ БР.: DOC_10191-244/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации