листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно чл.34 од Правилата за котација, ХОТЕЛИ МЕТРОПОЛ АД Охрид известува дека новоизбраните членови на Одборот на директори не поседуваат акции во друштвото.

Објавено на: 22.05.2017 15:45:01
Документ БР.: DOC_10191-245/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации