листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Усвоен Годишен извештај за работењето во 2016 год.


God_izvestaj_2016_moda.pdf

Објавено на: 23.05.2017 08:32:40
Документ БР.: DOC_12283-52/2017
Урнек: Други одлуки од собрание