листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

- Годишен извештај на Одборот на директори на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје за работењето во деловната 2016 г.


Godisen Izvestja za 2016.pdf

Објавено на: 23.05.2017 08:37:48
Документ БР.: DOC_10191-246/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации