листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за 2016 година на БИМ а.д. Св.Николе


Год. извештај за 2016 год. на БИМ а.д. Св.Николе.pdf

Објавено на: 23.05.2017 13:14:47
Документ БР.: DOC_10191-247/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации