листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за 2016 год. на БИМ а.д. Св.Николе


Извештај од ревизор (1).pdf

Објавено на: 23.05.2017 14:47:04
Документ БР.: DOC_12304-47/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи