листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


javen povik konf (1).pdf

Објавено на: 23.05.2017 13:51:29
Документ БР.: DOC_10109-91/2017
Урнек: Јавен повик за собрание