листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ СИЛЕКС АД-2016г.


RIK SILEKS AD.pdf

Објавено на: 23.05.2017 13:56:27
Документ БР.: DOC_12304-46/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи