листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ СИЛЕКС АД-2016г.


RIK SILEKS AD-KONSOLIDIRANI FIN.IZVESTAI.pdf

Објавено на: 25.05.2017 13:21:36
Документ БР.: DOC_12304-50/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи