листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


javen povik trgovija.pdf

Објавено на: 23.05.2017 13:57:00
Документ БР.: DOC_10109-92/2017
Урнек: Јавен повик за собрание