листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери


Odluki za sobranie za akcioneri za Geras Cunev Trgovija.pdf

Објавено на: 23.05.2017 13:57:17
Документ БР.: DOC_13285-70/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери