листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание на акционери 23.05.2017


T2 Odluka za raspredelba na dobivkata za 2016.pdf

Објавено на: 23.05.2017 15:00:00
Документ БР.: DOC_12287-26/2017
Урнек: Распределба на добивка