листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани ФИ за 2016 усвоени на Собрание на акционери 23.05.2017


Revidirani FI 2016.pdf

Објавено на: 23.05.2017 15:10:33
Документ БР.: DOC_12304-48/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи