листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен Извештај за работењето на друштвото во 2016 , одобрен на Собрание на акционери 23.05.2017


Годишен извештај за работењето на Сковин во 2016 год..pdf

Објавено на: 23.05.2017 15:10:17
Документ БР.: DOC_10191-248/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации