листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

Ревидирани финансиски извештаи - Триглав Осигурување АД, Скопје - 2016 година


Triglav 2016 FI.pdf

Објавено на: 25.05.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12304-49/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи