листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание на акционери 25.05.2017 година


T-2 Odluka za raspredelba na dobivkata.pdf

Објавено на: 25.05.2017 15:30:00
Документ БР.: DOC_12287-27/2017
Урнек: Распределба на добивка