листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука донесена на Собрание на акционери 25.05.2017 година


T-9 Odluka za otugjuvanje na sopstvenite akcii.pdf

Објавено на: 25.05.2017 15:30:00
Документ БР.: DOC_12291-16/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции