листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на друштвото во 2016 година и Извештај за работењето на Група Фершпед во 2016 година


T-1-3 Godisen izvestaj za rabotenjeto na Fersped AD 2016.pdf
T-5-3 Izvestaj za rabotenjeto na Grupa Fersped vo 2016.pdf

Објавено на: 25.05.2017 15:30:00
Документ БР.: DOC_10191-250/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации