листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Согласно глава 6 од Правилата за котација ги објавуваме следните одлуки од Собрание на акционери на ДИМКО МИТРЕВ а.д. Велес


scan0001.pdf
scan0002.pdf

Објавено на: 26.05.2017 09:17:40
Документ БР.: DOC_12285-27/2017
Урнек: Измени во органи на управување