листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација ги објавуваме следните одлуки од Собрание на акционери на ДИМКО МИТРЕВ а.д.Велес


scan0001 (1).pdf
scan0002.pdf
scan0003.pdf
scan0004.pdf
scan0005.pdf
scan0006.pdf
scan0007.pdf

Објавено на: 26.05.2017 09:21:16
Документ БР.: DOC_12283-58/2017
Урнек: Други одлуки од собрание